Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ДАНИЕЛА ДОБРЕВА ДИМИТРОВА
ДАНИЕЛА ДОБРЕВА ДИМИТРОВА
  • Дата на раждане : 18/08/1968 , България
  • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 33.54%;
  • Изборен район: 8-ДОБРИЧ;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: daniela.dimitrova@parliament.bg
Парламентарна дейност
44-то Народно събрание
член 28/07/2017 - до момента
Парламентарна група на ПП ГЕРБ
член 28/07/2017 - до момента
Комисия по околната среда и водите
член 20/09/2017 - до момента
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
03/11/2017
Въпрос към Нено Димов, Министър на околната среда и водите относно проучването за добив на газ в община Генерал Тошево и инвестиционното намерение за добив на газ.
Отговорено в зала на 03/11/2017.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС