Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ГЕОРГИ ТЕНЕВ СТАНКОВ
ГЕОРГИ ТЕНЕВ СТАНКОВ
  • Дата на раждане : 04/05/1963 , България
  • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 33.54%;
  • Изборен район: 29-ХАСКОВО;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: georgi.stankov@parliament.bg
Парламентарна дейност
44-то Народно събрание
член 10/05/2017 - до момента
Парламентарна група на ПП ГЕРБ
член 10/05/2017 - до момента
Комисия по отбрана
член 10/05/2017 - до момента
Комисия по земеделието и храните
член 07/09/2017 - до момента
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
Предложения към законопроекти за второ четене
23/11/2017
Законопроект за храните
Входящ номер: 754-04-186
23/11/2017
Законопроект за храните
Входящ номер: 754-04-187
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС